Zdrowy styl życia? Uczniowie Ekonoma mówią „TAK”!

Ostatnimi czasy, najpopularniejszym, a więc i najmodniejszym tematem w sieci jest zdrowy styl życia – trenerzy personalni i  dietetycy robią wszystko, żeby nas do niego przekonać, a na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć oznaczonych #healthylifestyle, #healthyfood itd., bo nie sposób ich wszystkich wymienić.

Uczniowie złotowskiego Ekonoma postanowili wziąć sprawy w swoje ręce – nakręcili film o tym, jak zdrowo funkcjonować w świecie, w którym mamy coraz mniej czasu dla siebie – w nieustannym pędzie nawet nie pamiętamy o podstawowych potrzebach naszego organizmu! Przedstawili wady (o zgrozo!) siedzącego trybu życia – strasznie to wygląda, prawda? Na szczęście, w materiale znajdziemy też propozycje dotyczące aktywnego spędzania czasu.

Pamiętaj, masz tylko jedno życie! Nie zmarnuj go!

Jeśli nie lubisz się ruszać, a nawet napawa Cię  to swego rodzaju lękiem, bo przecież codziennie, kiedy widzisz inne osoby podczas treningów, mówisz „nie potrafię” lub „nie dam sobie rady”, a takim sposobem nigdy nie spróbowałeś/spróbowałaś, przypomnij sobie słowa Robina Williamsa: „Jeśli nie starasz się przełamywać barier, pewnego dnia to one skutecznie przyprą cię do muru.”

Mam nadzieję, że to dobra porcja motywacji!

Autor: Anita Karasińska