Playlista na jesienne wieczory wg Pauliny Bieckiej

Za oknami coraz szybciej robi się ciemno. Co za tym idzie- więcej czasu spędzamy w domu. Niektórzy czytają książki inni grają w gry, oglądają filmy,a jeszcze inni słuchają muzyki. Ja zaliczam się do tej ostatniej grupy. Uwielbiam słuchać muzyki oraz śpiewać. Chciałabym podzielić się z wami moją playlistą.

Może znajdziecie coś dla siebie.

Zaczynajmy!

Miejsce 5

Camila Cabello ft. Young Thug “Havana”

Piosenka kojarzy mi się z końcem wakacji choć słucham ją do teraz. Świetny wokal Camili idealnie łączy się rapem Younga. To właśnie ta piosenka pomaga mi codziennie wstać do szkoły.

Miejsce 4

Justin Bieber ft. David Guetta “2u”

Idol wielu nastolatek tym razem współpracował z Guettą. Nie da się zaprzeczyć że to jedna z lepszych piosenek Biebera. Przyjemna dla ucha muzyka oraz niepowtarzalny głos wokalisty stworzyły kolejny hit na światowych listach przebojów.

Miejsce 3

Quebonafide ft. Klaudia Szafrańska “Candy”

Przyszedł czas na jakiś polski utwór. Jakub Grabowski, wszystkim lepiej znany jako Quebonafide stworzył utwór, który jest niezaprzeczalnie hitem wśród nastolatków. Osobiście jestem uzależniona od tej piosenki.

Miejsce 2

Natalia Nykiel “Spokój”

Młoda wokalistka zadebiutowała w programie telewizyjnym “The voice of Poland”. Choć nie wygrała programu to jej kariera bardzo szybko się rozwinęła. Oprócz tego utworu polecam również piosenki pt.”Bądź duży” lub “Error”.

Miejsce 1

Shawn Mendes “There’s ​Nothing ​Holdin’ ​Me ​Back”

Osobiście mój idol. 19-letni Shawn, który pochodzi z Kanady tworzy przepiękne piosenki o miłości czy ludzkich słabościach. Ciężko przejść obojętnie obok takiego talentu. Zapraszam również do odsłuchania innych utworów Shawna.

Autor: Paulina Biecka