Otrzęsiny klas pierwszych

Dziś w naszej szkole odbyły się otrzęsiny uczniów klas pierwszych, które zmierzyły się między sobą w kilku konkurencjach. Każda z klas brała udział w 7 rywalizacjach m.in.: szukanie pierścionka w misce kisielu i założenie go na dłoń dziewczyny, picie mleka bez użycia rąk, taniec czy też dokończenie słów piosenki. Wychowawcy nowych klas także brali udział w zabawie a dokładnie w konkurencji gdzie mieli za zadanie nakarmić jednego z uczniów swojej klasy donatem zawiązanym na sznurku. ,,Koty” mogły się także wykazać wiedzą o szkole w mini quizie. Ranking klas na końcu rywalizacji wyglądał następująco:

1 miejsce klasa 1E – 140 pkt

2 miejsce klasa 1C – 128 pkt

3 miejsce klasa 1D – 118 pkt

4 miejsce klasa 1A – 108 pkt

5 miejsce klasa 1B – 98 pkt

Każda z klas wykazała się wytrwałością i zaangażowaniem.

Teraz gdy jesteście już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły: życzymy wam powodzenia i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów.

Relację przygotowały:

Anna Warszawska – fotorelacja, Hanna Paprocka