Wymiana ciosów pomiędzy IIIe a IIIa

07.02.2019 r. pomiędzy IIIe i IIIa został rozegrany mecz. Pozostałe klasy mające wziąć udział w rozgrywkach, nie stawiły się.

Skład IIIa stanowił “mieszankę” czterech uczniów trzech różnych klas.

Pomimo takiej sytuacji, IIIa dzielnie walczyła i już w 3. minucie Szymon Cybulski, po rajdzie z piłką, miał okazję do strzelenia gola. Jednak bramkarz przeciwnika był czujny i do tego nie dopuścił.

W 6. minucie ten sam bramkarz niestety nie popisał się i kiepsko wypuścił piłkę, która następnie została umieszczona w siatce przez Szymona Cybulskiego. Spowodowało to wyjście IIIa na prowadzenie 0:1.

Na odpowiedź IIIe nie musieliśmy długo czekać i w tej samej minucie Adrian Fijałkowski wyrównał wynik meczu. Minutę później ten sam zawodnik po sprincie uderzył na bramkę i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Do końca pierwszej połowy nie zdarzyło się nic znaczącego.

Na powrót akcji musieliśmy czekać aż do 14. minuty, gdy ponownie  Adrian Fijałkowski, kompletując hat-tricka, ustawił wynik meczu na 3:1.

Już w dwie minuty później Krzysztof Wilczek uderzył piłkę z dystansu, która nie została przez nikogo zablokowana, dzięki czemu wylądowała w siatce.

Wszyscy myśleliśmy, że po ustanowieniu wyniku 4:1 dla IIIe w tym meczu już nic się nie zdarzy, ale w 18. minucie Szymon Cybulski zaskoczył nas strzałem z dystansu. Minutę później strzelił kolejnego gola, co dało końcowy wynik 4:3.