Piłkarski szlagier

W dniu 29.11.2018r. byliśmy świadkami dwóch spotkań: pierwsze z nich odbyło  się między klasami IIa i Ic, natomiast drugie rozegrały IIb i IVc.

Pierwszy mecz był zdecydowanie mniej spektakularny od drugiego. Zarówno IIa, jak i Ic grały zachowawczo. Druga połowa spotkania miała podobny przebieg. Wszystko zmierzało do nudnego remisu 0:0, jednak Ic po błędach w obronie przeciwnika strzeliła gola 30 sekund przed końcem meczu, ustawiając tym samym wynik na 0:1.

W drugim meczu było zdecydowanie więcej akcji. Pierwszy gol miał miejsce już w 2. minucie – tę dobrą passę rozpoczął Jonasz Radowski (IIb).

Liderzy chcieli pójść za ciosem i w 7. minucie mieli ku temu szansę, jednak Jonasz Radowski (IIb) nie trafił do pustej bramki.

Później IIb wykorzystała swoją przewagę w grze i w 11. minucie Łukasz Rymon (IIb) wyprowadził swoją klasę na prowadzenie 2:0.

Pomimo tego ich przeciwnicy nie poddawali się i w 13. minucie zdobyli gola kontaktowego po uderzeniu Aleksandra Maciejewskiego (IVc).

Lekko przestraszeni informatycy chcieli zdobyć gola, który dałby im pewny wynik i próbowali to już zrobić w 14. minucie, jednak znów Jonasz Radowski (IIb) ponownie nie trafił do pustej bramki.

Próby oddania kolejnego strzału udały się Bartkowi Pankau (IIb) który w 17. minucie wyprowadził drużynę na prowadzenie 3:1.

Jednak to, co stało się później, to nawet fizjologom się nie śniło. IVc wykorzystała dekoncentrację przeciwnika i Aleksander Maciejewski (IVc) zdobył gola w 18. minucie i 11 sekund przed końcem meczu, dzięki czemu skompletował hat-trick i jego klasa zremisowała 3:3.