Dominacja IVc i wielki „Comeback” Ia

25. października 2018r. o godzinie 14:50 cztery klasy (IVC – IIIA oraz IIA – IA) rozegrały spotkania z okazji szkolnego turnieju piłkarskiego.

Pierwsze z nich było pokazem dobrej gry ofensywnej kl. IVC. Już w 3. minucie meczu, Marcin Justyna popisał się doskonałym strzałem, a następnie, po błędzie bramkarza, podwyższył wynik spotkania na 2:0.

W czasie meczu IVC grała wysokim pressingiem, przez co rywale mieli problemy w rozgrywaniu piłki.

Druga połowa zaczęła się rewelacyjnie dla Michała Krause, który zdobył gola w 11. minucie meczu. Rywali stać było jedynie na jeden strzał autorstwa Michała Pawłowskiego w końcówce meczu, a dokładniej w 17. minucie.

Spotkanie pomiędzy klasami IIA i IA początkowo nie zwiastowało emocjonującego thrillera.

Pierwsza połowa meczu prezentowała szybkie wymiany podań IA, lecz mimo kilku sytuacji strzeleckich z obu stron, zakończyła się remisem bezbramkowym.

Druga połowa spotkania była bardziej emocjonująca.

Michał Budnik strzelił dwa gole po intensywnych wymianach podań Jednak ostatnie 5 minut meczu było decydujące: Jakub Pikulik, przy wyniku 2:0 dla
kl. IIA, strzelił dodatkowe dwa gole, a w ostatniej minucie Cezary Owczarek strzelił samobója.

Wielki „Comeback” IA zakończył wynik meczu na 2:3.