26 Maj – Dzień Matki

Dziś 26 maj, święto każdej mamy. Dzień, w który każda mama powinna czuć się wyjątkowo. Choć w każdym kraju święto to przypada na inny dzień to nie zmienia faktu, że powinniśmy podziękować naszym rodzicielkom za to, że o nas dbają i otaczają nas szczególną troską.

Mama to niezastąpiona bohaterka, która podczas naszego wychowania ma wiele misji do wypełnienia oraz ról do odegrania. Jest naszą opiekunką, przyjaciółką i powierniczką sekretów. W ciągu dnia nie dość, że pracuje, opiekuje się domem, to na dodatek zawsze znajdzie dla nas czas.

Teraz nasi koledzy i koleżanki szepną słówko na temat swoich mam.

,,Mama – słowo banalne, używane przez całe życie, bez większego zastanowienia nad jego znaczeniem. Jednak słowo to kryje za sobą wiele emocji i znaczeń. Mama to nasza przyjaciółka, wsparcie, dom, koło ratunkowe, miłość, nadzieja, nauczycielka życia, osoba przy, której czuję się bezpiecznie.”

Patrycja i Bartek

,,Moja mama jest kobietą, która mnie wychowała, była ze mną w trudnych chwilach. Kochana mamo chciałbym, abyś wiedziała, że zawsze Cię kocham. Chcę abyś zawsze była ze mnie dumna.”

Mikołaj

,,Mama jest zawsze, nawet jak inni nas zawodzą.

Jest oparciem w trudnych chwilach oraz zawsze służy dobrą radą. ‘’

Wiktoria i Sandra

Słowo „Mama” kojarzy mi się z odpowiedzialnością, ciepłem i bezwarunkową miłością. Dziękuję Ci Mamo za to, że rozumiesz mnie, cierpliwie słuchasz, zawsze pomagasz, gdy tego potrzebuję. Po prostu dziękuję Ci za to, że jesteś.  Wszystkiego najlepszego w Twoim dniu! Kocham Cię

Nikola

Kochana Mamo, dziękuję Ci za to, że jesteś kiedy Cię potrzebuję. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i dobre serce. Życzę Ci, aby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy pomimo, że czasem się kłócimy. Kocham Cię i dziękuję Ci za to, że po prostu jesteś. Najlepsza na świecie!

Milena

Dziękuję Ci za to ,że zawsze jesteś przy mnie i wspierasz mnie w tych najtrudniejszych chwilach. Uwielbiam leżeć wieczorami z Tobą płakać i śmiać się na Naszym ulubionym filmie, uwielbiam to jak stoisz nade mną i mówisz mi co robię źle ,kiedy coś gotuję. Zawsze staram się sprawiać żebyś po prostu była szczęśliwa. Mamo, kocham Cię za wszystko i za nic.

Sandra

Moja mama to wspaniała kobieta, która zawsze była przy mnie i wspierała w ciężkich chwilach. Kiedy dziewczyna ze mna zerwala i pękło mi serce na sto kawałków.

Dziękuje Ci za wszystko

Szymon

Nie Bóg pracuje ciężko, bym miał co jeść, nie on się martwi, gdy nie ma mnie w domu, nie on pyta mnie jak się czuję, gdy mam doła. Robisz to ty, bo jesteś i zawsze będziesz <3

Patryk

A teraz nasi koledzy i koleżanki złożą swoim i wszystkim mamom życzenia.

,,W tym szczególnym dla Ciebie dniu pragnę powiedzieć Ci, że jesteś najważniejszą kobietą w moim życiu. Wiem że czasem robiłem głupie rzeczy, zachowywałem się nieodpowiednio w stosunku do Ciebie, lecz wszystko mi wybaczałaś. Potrafiłaś zrozumieć moje fochy, pocieszałaś mnie w gorsze dni. Sprawiałaś, że dzięki Tobie gorszy dzień stawał się lepszy. Chciałbym życzyć Tobie szczęścia, miłości, pociechy z dzieci i przede wszystkim zdrowia. Kooocham Cię Mamo!”

Kacper

,, Kochana mamusiu, w tym szczególnym dniu, który jest tylko jeden raz w roku, życzę Ci tylko najlepszych dni, żeby na Twojej twarzy zawsze był uśmiech, tak jak na mojej i żebyś zawsze była ze mnie dumna. Chcę żebyś wiedziała, że jesteś najwspanialszą Mamą I kocham Cię jak nikogo na świecie!”

Patryk

Osoba miła i roześmiana, taka jest moja MAMA!

Szczery uśmiech, piękne oczy i ten JEJ rozwalony warkoczyk.

Gdy mi smutno, gdy mi źle DAMA rozweseli mnie!

Po mimo upływu lat chciałabym z NIĄ zwiedzić świat.

Kobiecie, która urodziła mnie w bólu życzę:

Wiecznego uśmiechy

Szczęścia trwałego

Spełnienia marzeń życia doczesnego.

Iza i Julia

Na koniec pragnę zaprosić wszystkich do obejrzenia zdjęć, które zgodzili się udostępnić nasi uczniowie i nauczyciele wraz ze swoimi mamami.