Strzelał do ludzi [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Ferie to nie tylko czas na odpoczynek. Warto wykorzystać wolne dni od szkoły na rozwijanie swoich umiejętności oraz doszkalanie – właśnie po to odbyły się dzisiejsze warsztaty.
Naszym zadaniem było stworzenie fake news’a o Ekonomie. Każda grupa miała na to oryginalny i niepowtarzalny pomysł. Pojawiły się artykuły takie jak: „Pracownia języka polskiego w ruinie… Znaleziono stare zdjęcia budynku w murach” czy „Kto ukradł popiersie Jana Pawła II?”
Następnie każdy mógł spróbować swoich sił przed lub za aparatem. Zapraszam do obejrzenia kilku najlepszych „strzałów” w wykonaniu Jaśka Olejarza:

Myślę, że każdemu podobały się warsztaty oraz że wszyscy wynieśliśmy z tego odrobinę nowej wiedzy i umiejętności.
Z niecierpliwością czekam na kolejne tego typu wydarzenia, które pokazały mi, że w szkole można wyjść poza program nauczania i w ciekawy sposób dowiedzieć się nowych rzeczy. A oto fotorelacja z warsztatów:

Tekst: Jessica Młocek
Zdjęcia: p. Ewelina Kowalewska, Jasiek Olejarz