Ekonomiczne Termopile

13.12.2018 r. odbyły się dwa spotkania: pomiędzy klasami Ib i IIa oraz IIIc i IIb.

Pierwsze z nich zaczęło się znakomicie dla ekonomistów. Już w 3. minucie Michał Budnik (IIa) strzelił na pustą bramkę po składnej akcji z Jakubem Pilarskim (IIb).

IIa rozgrywała w typowy dla siebie sposób: gra defensywna, ataki z kontry
i wysoki pressing.

I właśnie ostatni z wymienionych aspektów okazał się pożyteczny dla drużyny – Michał Budnik założył pressing w rogu boiska na bramkarzu przeciwników, przejął piłkę i podał do Jakuba Panka, który w 9. minucie zdobył gola.

Ib jeszcze w trakcie trwania pierwszej połowy zdołała strzelić gola kontaktowego w 10. minucie dzięki Wojtkowi Bieluszko.

W drugiej połowie ekonomiści utrzymali prowadzenie i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:2.

O drugim meczu nie można zbyt wiele powiedzieć. Drużyna z IIIc była w formie, jednak nie potrafiła tego przełożyć na boisko. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Składy:

Ib:

• Wojtek Bieluszko,
  • Aleksander Szczepaniak,
  • Karol Pioch,
  • Szymon Migawa.

IIa:

• Michał Budnik,
  • Michał Kraczkowski,
  • Jakub Panek,
  • Jakub Pilarski (wypożyczony z IIb),
  • Piotr Rembecki (wypożyczony z IIb).

IIIc:

• Kamil Stofrowski,
  • Paweł Blicharz,
  • Krystian Zakrzewski,
  • Mikołaj Król (wypożyczony z IId),
  • Przemek Łapiński (wypożyczony z IId).

IIb:

• Jakub Pilarski,
  • Artur Natoniewski,
  • Bartek Pankau,
  • Piotr Rembecki,
  • Jonasz Radowski,
  • Łukasz Rymon.

Autor: Jakub Panek

Korekta: Renata Łabędź

Posted in Artykuły, Sport.