Drzwi otwarte

14 kwietnia 2018 roku, sobota, punkt 9:00 — wystartowały Drzwi Otwarte w ZSE w Złotowie! Nasi goście zostali oprowadzeni po szkole przez możliwie najlepszych przewodników – uczniów Ekonoma. Spacer z mapą po najciekawszych zakątkach szkoły, escape room, test smaku (cola, pepsi, hoop cola), zabawny quiz o zawodach i profilach naszej szkoły – to tylko jedne z niewielu atrakcji, które zostały przygotowane przez nauczycieli i uczniów na ten dzień. Chętni mogli spróbować swych sił przed kamera, prowadząc pogodę, zagrać w gry ekonomiczne, czy zrobić sobie fotkę na tle ananasów z szalonymi rekwizytami!

Całość dopełniły występy uczniów Ekonoma, wspólny taniec irlandzki i losowanie nagród! Gimnazjaliści! Dziękujemy za tak liczne przybycie!

Autor fotografii: Adrian Malicki